Dobra postawa ligi okręgowej

ARCHIWUM » Dobra postawa ligi okręgowej

Następny mecz nasi zawodnicy rozegrali na wyjeździe, gdzie spotkali się z drużyną LKS Piast Ożarowice, która jest na 1 miejscu w tabeli grupy. Spodziewaliśmy się trudnego spotkania, zwycięstwo było raczej w sferze marzeń, mimo to do gry nasi zawodnicy przystąpili z energią, koncentracją i nadzieją na łut szczęścia. Ale to  nie szczęście ale dobra, na swoim poziomie gra naszych zawodników pozwoliła zdobyć wiele punktów i chociaż nie udało się meczu wygrać to przegrana w tak dobrym stylu w stosunku 4:6 z liderem grupy nie przynosi ujmy. Widać też, że gra w poważnych spotkaniach wzmacnia naszych debiutantów, młodych zawodników zbierających doświadczenie w turniejach: Adriana Bogacza i Kacpra Szczodrowskiego i Miłosza Pilcha.