Zobacz nowy skład I drużyny UKS Dąbrowiak na sezon 2014/15

ARCHIWUM » Zobacz nowy skład I drużyny UKS Dąbrowiak na sezon 2014/15

06.09.2014

Okres wakacji Zarząd Klubu poświęcił na dogłębną analizę ubiegłego sezonu i ocenę perspektyw na nadchodzący. W wyniku tych przemyśleń Zarząd między innymi podjął starania o wzmocnienie składu pierwszej drużyny UKS Dąbrowiak.

I tak do drużyny UKS Dąbrowiak pozyskany został Przemysław Korzec (w poprzednim sezonie w LKS Liswarta Lisów zdobywcy awansu do II ligi), wzmocnił także skład Jan Masternak doskonale grający do tej pory w naszej drugiej drużynie młody utalentowany gracz, czołowy zawodnik ligi okręgowej w ubiegłym sezonie.

A oto skład I drużyny UKS Dąbrowiak grającej w III Lidze tenisa stołowego:

Piotr Struś

Przemysław Korzec

Jarosław Rolak

Tomasz Lojtek

Jan Masternak

Jak pamiętamy nasi zawodnicy  w poprzednim sezonie zagrali wiele doskonałych meczy, niewiele brakło im do awansu do II Ligi, byli ambitni i pracowici.

Teraz w nowym sezonie rozgrywkowym wszystko przed nową drużyną, postawił na nich Zarząd Klubu, znają ich i cenią kibice, oni sami są żądni sukcesu. Czekamy więc na piersze rozgrywki z niecierpliwością i nadzieją.

Być może  należy poszukiwać powodu niepowodzenia, jakim było w ostateczności niewywalczenie awansu do II Ligi, w tym że była to jednak nierówna drużyna.

Drużynę UKS Dąbrowiak opuścili Adam Kasperski, Piotr Wikło, Eugeniusz Majewski.