SPONSORZY

Propagowanie sportu wśród młodzieży, budowanie pozycji klubu w sporcie zawodowym wymaga wsparcia finansowego. W tej zakładce przedstawiamy naszych sponsorów.

• KOLEJNY NOWY SPONSOR !!!

Dziś do grona zacnych sponsorów dołączył Jacek Dzierżawa, ufundował On sprzęt dla naszego klubu. Serdecznie dziękujemy Panie Jacku :)

• Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja

Koszulki wraz z nadrukami dla 4 ligi zawodowej ufundowało między innymi Biuro Projektów Architektura i Konstrukcja Piotr Mirek oraz EMPE SPORT Miłosz Przybylik.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc.

Zarząd klubu UKS Dąbrowiak

• Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

Klub dzięki wsparciu ze strony Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza realizuje szeroko zakrojone szkolenie w sekcjach dzieci i młodzieży. Miasto Dąbrowa Górnicza cyklicznie wspiera organizację imprez sportowych realizowanych przez Klub.

• Techniczne Zakłady Naukowe w Dąbrowie Górniczej

Sala gimnastyczna pawilonu B Technicznych Zakładów Naukowych w Dąbrowie Górniczej ul. Łańcuckiego 10 stoi otworem dla miłośników tenisa stołowego od poniedziałku do piątku  w godzinach popołudniowych.

• EMPE SPORT Miłosz Przybylik

Nagrody w ostatnim turnieju organizowanym przez UKS Dąbrowiak sponsorował także EMPE SPORT Miłosz Przybylik Dąbrowa Górnicza al. J.Piłsudskiego 36/480