Statystyczna ocena UKS Dąbrowiak w pierwszej rundzie tegorocznych rozgrywek

ARCHIWUM » Statystyczna ocena UKS Dąbrowiak w pierwszej rundzie tegorocznych rozgrywek

29.01.2015

W początkowym etapie rozgrywek zespół opierał się na czterech zawodnikach grali Przemysław Korzec, Jan Masternak, Jarosław Rolak i Piotr Struś, w późniejszym okresie rozgrywek dołączył leczący wcześniej kontuzję Tomasz Lojtek. Nasza drużyna w trakcie rozgrywek 3 razy zwyciężyła ze swoimi przeciwnikami do zera i tylko 3 razy straciła 3 punkty. Gra w skromnym składzie na początku sezonu była dla drużyny dużym wyzwaniem, każda najdrobniejsza niedyspozycja mogła bowiem zaowocować utratą cennych punktów, zespół świetnie przetrwał ten okres i kiedy do rozgrywek włączył się Tomasz Lojtek drużyna potwierdziła na półmetku swoją czołową pozycję w tabeli.

Jak gra naszego zespołu przedstawia się statystycznie:

Zagrali w meczach naszej drużyny:

Jan Masternak i Piotr Struś po 15 razy,

Przemysław Korzec 14 razy,

Jarosław Rolak 13 razy

Tomasz Lojtek 7 razy.

Najwięcej punktów uzyskali:

Przemysław Korzec - 33,5

Piotr Struś - 32

Jarosław Rolak - 28,5

Jan Masternak - 26

Tomasz Lojtek - 9

Najskuteczniejsi zaś okazali się:

Przemysław Korzec - 2,39 punktu na mecz

Jarosław Rolak - 2,19 punktu na mecz

Piotr Struś - 2,13 punktu na mecz

Jan Masternak - 1,93 punktu na mecz

Tomasz Lojtek - 1,28 punktu na mecz

Jak widać wyniki poszczególnych zawodników są zróżnicowane, wynika to z udziału w meczach, doświadczenia, czasem problemów zdrowotnych lecz co najważniejsze - razem zespół osiąga doskonałe wyniki, jest na czele tabeli, a do tego liczy się zdobyte przez każdego z nich punkty.