Najważniejszy mecz pierwszej rundy. Zwycięstwo 7 : 3 dla UKS Dąbrowiak

ARCHIWUM » Najważniejszy mecz pierwszej rundy. Zwycięstwo 7 : 3 dla UKS Dąbrowiak

08.01.2015

ULKS Tajfun Cornilleau Ligota Łabędzka zajmowała do tej pory drugie miejsce w tabeli i była tuż za naszą drużyną, tracąc do nas tylko 1 duży punkt. Można było się spodziewać zaciętej walki i tak też było, mimo uzyskania przez UKS Dąbrowiak zaraz na początku meczu znaczącej przewagi, nasz zespół musiał zachować maksymalną koncentrację do samego końca tego meczu. Po trzech grach singlowych było 3 : 0, ale już wkrótce przewaga stopniała do zaledwie dwóch punktów i wynik wynosił 5 : 3, kolejne mecze pozwoliły nam jednak przekroczyć magiczną cyfrę 5 punktów i swobodnie wygrać cały mecz 7 : 3. Poniżej krótka relacja filmowa z przebiegu tej rywalizacji.

Mecz UKS Dąbrowiak vs ULKS Tajfun Ligota Łabędzka from ewistafo on Vimeo.