Ruszyły rozgrywki ŚLAiW

ARCHIWUM » Ruszyły rozgrywki ŚLAiW

18.09.2014

Pierwszy występ w rozgrywkach oficjalnych Śląskiej Ligi Amatorów i Weteranów mógł wzbudzić w naszych zawodnikach dodatkowe emocje i tremę, ale dzięki przygotowaniu i nastawieniu zawodników przez trenera podeszli do meczu odważnie i bez uprzedzeń.

Na wynik meczu na pewno wpłynęlo losowanie, które jak to bywa w sytuacji debiutantów każe walczyć z zawodnikami rozstawionymi naprawdę wysokiej klasy. Wysokie miejsce przeciwników w ŚLAiW oznacza zawodników z doświadczeniem i dużymi umiejętnościami.

Zwyciężać z reprezentantami MOSIR Czeladź Kazkiem Andrzejem, Kazkiem Andrzejem i Sochą Zdzisławem nie było łatwo, mimo to zwycięstwa we wszystkich meczach zaliczył Artur Żmijewski, t.j. wszystkie gry indywidualne a także debel zagrany z Waldemarem Wnukiem. Jak spisali się pozostali zawodnicy?

Zobacz w zakładce Amatorzy