Kolejny bardzo ważny mecz IV ligi !!!

AKTUALNOŚCI » Kolejny bardzo ważny mecz IV ligi !!!

Wczoraj nasi zawodnicy wystąpili w kolejny trudnym meczu ligowym z drużyną KS VIRET CMC Zawiercie II. Drużyna nasza wystąpiła w następującym składzie: Michał Lekstan, Mateusz Lekstan, Dawid Migas, Mikołaj Mirek, Piotr Mirek. Na pierwszym stole rozstawieni zostali Michał oraz Mateusz Lekstan, zagrali oni z Michałem Kumor oraz Wojciechem Wojtaszczykiem. Na drugim stole zagrał Mikołaj Mirek z Adrianem Pańczyk oraz Dawid Migas z Arkadiuszem Dziub. Po pierwszej serii meczów Mikołaj Mirek po ciężkim boju wygrał mecz z Adrianem Pańczyk 3:2. W następnie fazie rozpoczęły się mecze deblowe, gdzie para Michał i Mateusz świetnie grali. W końcowej fazie do walki o punkty przystąpił Dawid Migas który pokonał zawodnika 3:0 w grze pojedynczej. Na dużą uwagę i pochwałę zasługuje zawodnik z naszej drużyny Michał Lekstan, który wykazał się wielkim duchem walki, spokojnym umysłem i zdecydowanym działaniem w grze z Michałem Kumor (wielokrotny zawodnik III-ej i II-giej ligi) , nasz zawodniki przegrał wprawdzie 3:1, ale świetnie grał technicznie. Także BRAWO !!! dla wszystkich naszych zawodników.

Piotr

12-10-2018