Udany tydzień UKS Dąbrowiak w rozgrywkach ligowych

ARCHIWUM » Sezon 2015 » Udany tydzień UKS Dąbrowiak w rozgrywkach ligowych

30.11.2015

Ubiegły tydzień był bardzo udany dla naszych drużyn w rozgrywkach ligowych. Zarówno w II lidze jak i w lidze okręgowej nasi zawodnicy odnieśli ważne zwycięstwa. Pierwsza drużyna po 2 porażkach z LZS BLYSS Kujakowice i ULKTS Sokół Orzesze i jednym zwycięstwie z MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry pokanała na własnym terenie LITS Meble Anders Żywiec 6:4. Dla naszej drużyny punkty wywalczyli: Przemysław Korzec 1,5 pkt, Dawid Kurowski 1,5 pkt, Piotr Struś 1.5 pkt, Jarosław Rolak 1 pkt i Jan Masternak 0,5 pkt. Natomiast w lidze okręgowej nasi zawodnicy odnieśli pewne zwycięstwo z LKS Tęcza Zendek 10:0 i znacznie zwiększyli swoje szanse na awansu do III ligi. W drugiej drużynie punktowali: Andrzej Głód 2,5 pkt, Kacper Szczodrowski 2,5 pkt, Grzegorz Szczodrowski 2,5 pkt, Piotr Banasik 1 pkt i Tadeusz Cieplak 1,5 pkt.